MISJA

Mam na imię Magdalena, nawet nie wiesz jak się cieszę, że zawitałeś na ten klimatyczny blog :)
Blog został stworzony, by o kryzysie klimatycznym rozmawiać na spokojnie i rzetelnie. Aby pokazać jasną stronę mocy i motywować do działania a nie dołowania.  Wierz mi, sama doskonale wiem jak to jest czuć się przytłoczonym ilością negatywnych informacji. W dzisiejszych mediach nie ma miejsca na pozytywne i rzetelne informacje. Internet został zalany falą śmiesznych memów, pesymizmem lub długimi i niezrozumiałymi badaniami. Jeśli chcesz być dobrze poinformowany, musisz wstrzyknąć sobie dzienną dawkę „beznadziejnego świata” , albo spędzić godziny w poszukiwaniu wiarygodnych badań.
„Klimatyczny" musi być inny. Tutaj podchodzimy do problemu zadaniowo, bez zbędnego dramatyzmu. Tutaj będziemy rozmawiali nie tylko o tym co złe. Pozytywne i sprawdzone wiadomości są również kluczem do poszerzania swojej wiedzy i świadomości. Robimy brudną robotę, aby dostarczyć potrzebnych informacji, aby pokazać sukcesy innych wojowników, którzy tak jak my chcą, aby nasze życie było piękną i znaczącą podróżą. Będziemy dzielić się małymi historiami i codziennym pięknem, które są przecież spełnieniem naszego życia.

„Klimatycznie” skupia się na dwóch głównych zagadnieniach:
1) Kryzys klimatyczny– żeby zrozumieć złożoność problemu i podjąć działania w kierunku naszej przyszłości
2) Podróże i kultura – znajomość innych kultur sprawia, że stajemy się obywatelami świata i poszerzamy nasze horyzonty. Muzyka jest jedną z rzeczy, z których jesteśmy dumni.
To ogromna przyjemność gościć Cię tutaj. Proszę, rozgość się i zaczynamy !